Ресторан

Більшість туристів, які приїжджають на відпочинок у Карпати, хочуть знайти недорогі, але в той же час цікаві ресторани з чудовою кухнею. Усім відомо, що грузинська кухня вважається найсмачнішою кухнею у світі. Щоб гості Карпатського краю могли поласувати смачними та вишуканими стравами, був відкритий ресторан грузинської кухні у Буковелі.

Хачапурі, хінкалі, сациві та суп харчо – це тільки частинка страв, які можна скуштувати в ресторані грузинської кухні. Професійні кухарі готують справжні шедеври, які не залишать байдужими жодного, навіть найдосвідченішого кулінарного гурмана. Крім цього у «Чача-Пурi» величезний вибір грузинських вин, щоб гості могли насолодитись келихом гарного напою за прийомом їжі. Увійшовши до зали, відразу ж поринаєш у колорит, переносишся з Буковелю у сонячну Грузію і відчуваєш справжню грузинську гостинність. Ввічливі та вишколені офіціанти обслужать по вищому розряду. Весь персонал ресторану дуже цінує своїх гостей, тому робить все, щоб їм було комфортно і зручно в ньому перебувати.

Тільки натуральні продукти

Ресторани Буковеля відрізняються тим, що в них готують виключно натуральні та свіжі страви. Ресторан «Чача-Пурi» ніколи не подає своїм гостям готові напівфабрикати. Для приготування будь-якої страви ми беремо тільки свіжі екологічно чисті продукти. Саме тому відвідувачі ресторану можуть бути впевнені у високій якості їжі, яку вони замовляють.

Наші кухарі – великі майстри своєї справи

У ресторані «Чача-Пурi» можна снідати, обідати й вечеряти, як самому, так і зі своєю сім’єю або друзями. Наші Кухарі – великі майстри своєї справи, тому вони зможуть задовольнити найбільш вишукані смаки всіх відвідувачів. Швидке обслуговування і приготування страв дозволить заощадити час, який є дуже цінним в Буковелі.

Забронювати столик: +38 (097) 399 6027