Новий рік в Буковелі

Карпати є не дуже високими горами за світовими мірками. Вони не дотягують у висоту і 3000 м. Але незважаючи ні на що, це справжнісінькі гори, з гірськолижними курортами, оповиті блакитним серпанком влітку, і укутаними снігом вершинами взимку. Карпати навесні і влітку потопають у яскравій зелені різнотрав’я, а восени, ніби злитки дорогоцінного металу, виблискують багрянцем і золотом вже готової до зими листя. Але найбільш вражаюча пора – це, звичайно ж, зима. Особливо якщо ви плануєте тут зустріти Новий рік. Його святкують в Карпатах з особливим колоритом, і на це слід подивитися всім, а ще краще самим взяти участь у святі.

Відпочивати в Карпати взимку з’їжджаються звідусіль, при цьому люди самого різного достатку. Дуже багато молоді, студентів з лижами і сноубордами. Сюди їдуть навіть з маленькими дітьми. Знаходять собі притулок і заняття в Карпатах і рафтери, спелеологи, байдарочники та багато інших екстремалів.

Новий рік і Різдво в Карпатах 

Новий рік і Різдво в Карпатах – це можливість на власні очі побачити, як проходять свята у гуцулів та інших українських етнічних груп, які населяють територію Карпатських гір. Тут шанують і дотримуються традицій. В Різдвяних «вертепах» беруть участь всі місцеві жителі. Різдвяний «вертеп» – це костюмовані дії з відповідною атрибутикою. Все це виглядає дуже красиво, весело і колоритно. А що стосується святкового столу на «святу вечерю», то чого варті одні тільки назви: Галицький борщ, домашня копчена ковбаса, банош, пампушки, вурда, гуцульські книші і, звичайно ж, традиційна «кутя».

Варіанти святкування Нового року

Якщо ви вирушите взимку в Карпати і будете планувати зустріти Новий рік у Буковелі, перед вами виникає дуже багато варіантів, і ви можете вибрати будь-який з них. Відсвяткувати його усамітнившись у тихому будиночку з каміном і ялинкою в колі бажаних і найближчих людей, на організованій вечірці в галасливій компанії, а можете новорічну ніч провести в колибі – де-небудь біля підніжжя гори в пастушому будиночку. Тільки коли будете залишати колибу, не забудьте там залишити дрова, чай і ще щось з продуктів. Бо так велить «колибна» етика, продиктована суворими гірськими умовами.

Зустріти Новий рік можна і у Karpatski Hotel&SPA, отримати детальну інформацію про святкування Нового року в можна, просто зайшовши на наш сайт. Радимо Вам довго не затягувати з рішенням і зробити найвірніший вибір!