Новий рік в Буковелі

Новий рік і Різдво в Карпатах 

Новий рік і Різдво в Карпатах – це можливість на власні очі побачити, як проходять свята у гуцулів та інших українських етнічних груп, які населяють територію Карпатських гір. Тут шанують і дотримуються традицій. В Різдвяних «вертепах» беруть участь всі місцеві жителі. Різдвяний «вертеп» – це костюмовані дії з відповідною атрибутикою. Все це виглядає дуже красиво, весело і колоритно. А що стосується святкового столу на «святу вечерю», то чого варті одні тільки назви: Галицький борщ, домашня копчена ковбаса, банош, пампушки, вурда, гуцульські книші і, звичайно ж, традиційна «кутя».

Варіанти святкування Нового року

Якщо ви вирушите взимку в Карпати і будете планувати зустріти Новий рік у Буковелі, перед вами виникає дуже багато варіантів, і ви можете вибрати будь-який з них. Відсвяткувати його усамітнившись у тихому будиночку з каміном і ялинкою в колі бажаних і найближчих людей, на організованій вечірці в галасливій компанії, а можете новорічну ніч провести в колибі – де-небудь біля підніжжя гори в пастушому будиночку. Тільки коли будете залишати колибу, не забудьте там залишити дрова, чай і ще щось з продуктів. Бо так велить «колибна» етика, продиктована суворими гірськими умовами.

Зустріти Новий рік можна і у Karpatski Hotel&SPA, отримати детальну інформацію про святкування Нового року в можна, просто зайшовши на наш сайт. Радимо Вам довго не затягувати з рішенням і зробити найвірніший вибір!